Znalezienie miłości w zatłoczonym świecie portali randkowych może być trudne.

Już na samym początku przed każdym użytkownikiem stoi poważne wyzwanie – przygotowanie profilu. Większość osób chce, aby był on atrakcyjny, ale nie wkłada w przygotowanie swojego profilu wystarczająco dużo uwagi i wysiłku.

Tymczasem, warto rozpocząć swoją przygodę na portalu albo aplikacji randkowej z fajnym profilem. Dlaczego? Ze względu na to, że algorytm, dopiero uczy się, jakie profile warto nam zaprezentować. Mając kiepski profil, jesteśmy częściej odrzucani. Wówczas jest mała szansa na to, że nasz profil zobaczą osoby, które są wysoko oceniane. Z tego samego powodu, optymalizacja profilu randkowego to jedyny sposób, aby zatrzeć złe wrażenie i otrzymać dostęp do fajnych profili.

Gdyby nadal brakowało Ci motywacji, aby uzupełnić swoje bio, to mam dla Ciebie ważną informację. Jeśli jesteś mężczyzną, to Twoje szanse na uzyskanie matcha wzrastają 4-krotnie, gdy uzupełniłeś opis siebie. W przypadku kobiet, uzupełniony profil nie przynosi tak dużych rezultatów – pewnie dlatego, że kobiety i tak zazwyczaj otrzymują więcej polubień.

Profil randkowy jako narzędzie selekcji

Co jednak ważne, Twój profil to nie tylko Twoja wskazówka, ale również narzędzie selekcji. To, jak się zaprezentujesz ma związek z tym, kogo przyciągniesz.

To, co zostanie zamieszczone w opisie na profilu randkowym, jakie zdjęcia zostaną wybrane, ma przełożenie na to, kto do nas napisze i w jaki sposób. Dlatego, takie problemy, jak:

– „Napisałam o sobie, ale i tak nikt sensowny do mnie nie napisał”,

– „Dostaję ciągle wiadomości typu ‘Hej, co tam?”,

– „Pisze do mnie tylko określony typ dziewczyny”,

pośrednio wynikają z tego, jak się zaprezentowaliśmy na swoim profilu. Czasami zmiana zdjęcia, na takie, które bardziej opisuje to, jacy jesteśmy albo zawarcie w opisie jakiegoś zabawnego i przewrotnego pytania zachęci inne osoby, żeby napisać do nas wiadomość.

Profil randkowy szyty na miarę?

Skorzystaj z usługi optymalizacji Twojego profilu randkowego. Na czym to polega?

  1. Analizuję Twój dotychczasowy profil randkowy.
  2. Umawiamy się na konsultację online (30-60 min), podczas której wyjaśniam swojego uwagi, rozmawiamy na temat możliwych rozwiązań.
  3. Jeśli potrzebujesz, możemy ponownie umówić się na spotkanie online i omówić, jaki ostateczny kształt przyjął Twój profil randkowy.

Analiza profilu, przygotowanie rekomendacji i konsultacja online to łączny koszt 200 zł.

Jakich korzyści możesz oczekiwać po przeprowadzonej optymalizacji profilu randkowego?

  • Twój profil będzie atrakcyjny dla innych, ale zgodny z tym, kim jesteś
  • Im lepiej dasz się poznać, tym większe szanse na poznanie osób, w Twoim typie
  • Więcej wiadomości nawiązujących do tego, co zostało zawarte na profilu
  • Więcej odpowiedzi na Twoje wiadomości inicjujące rozmowę

Inwestycja z Twój profil randkowy, to szansa na przyciągnięcie odpowiednich osób i znalezienie miłości. Przeczytaj wiadomość od jednej z Obserwatorek, która brała udział w wyzwaniu, jakie organizowałam na Instagramie

Postanowiłam skorzystać z Pani wyzwania i urozmaicić mój profil opisowy. I zamiast nudnego wpisu kogo szukam napisałam, że szukam kogoś kto będzie marudził, że wyjadam mu frytki, a poza tym ten kto pierwszy wstaje ten idzie po bułki. I muszę przyznać, że chwyciło 😃 nagle odezwało się kilka fajnych osób plus nawet jedna bardzo nieśmiała, z którą umówilam się na spotkanie i było bardzo miło. Teraz obserwuje co dalej się będzie działo 🙂 gdyby nie ten opis to pewnie nie odezwałaby się do mnie, gdyż jest nieśmiałą osobą i sam przyznał, że nie wie jak rozpoczynać rozmowę. A dzięki temu stwierdził, że to ja pewnie będę wstawać po te bułki bo on lubi długo spać 😋 i od tego zaczęła się nasza rozmowa. Takze bardzo dziękuję za pomocne rady 🙂

Czasami okazuje się, że poza zmianą w opisie czy wyborem zdjęcia potrzeba popracować nad innymi aspektami funkcjonowania na portalu lub aplikacji randkowej. Problematyczne może być np. nawiązywanie rozmowy, umawianie się na randki albo rozpoznawanie intencji drugiej osoby i umiejętność zauważania sygnałów ostrzegawczych. Wówczas zapraszam Cię na indywidualne konsultację.

Wyślij zdjęcie lub screen swojego profilu randkowego wraz ze zdjęciami i sprawdź jak możesz zoptymalizować swój profil randkowy. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy poniżej albo przez wiadomość prywatną na fanpage’u Naukowo Uczuciowo lub na Instagramie. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie emaila wraz z propozycją terminu konsultacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu z autorką bloga Naukowo Uczuciowo