Znalezienie miłości w zatłoczonym świecie portali randkowych może być trudne. Już na samym początku przed każdym użytkownikiem stoi poważne wyzwanie – przygotowanie profilu. Większość z osób, z którymi rozmawiałam chce, aby był on jednocześnie atrakcyjny, wyróżniający się, ale też autentyczny i zgodny z tym, jaką rzeczywiście jest się osobą. Tu pojawiają się następujące problemy:

– „Nie umiem/wstydzę się pisać o sobie” – osoby albo pozostawiają puste bio, wykorzystują cytaty lub wyrażają siebie tylko poprzez emoji.

„Nie wiem co napisać, żeby było ciekawie” – sposoby na zwrócenie na siebie uwagi mogą być bardzo różne, od zbytniego podkoloryzowania profilu, po drobne kłamstwa, aż po wycofanie się i napisanie jednego zdania.

To co zostanie zamieszczone w opisie na profilu randkowym, jakie zdjęcia zostaną wybrane ma przełożenie na to, kto do nas napisze i w jaki sposób. Dlatego, takie problemy, jak:

– „Napisałam o sobie, ale i tak nikt sensowny do mnie nie napisał”,

– „Dostaję wiadomości typu ‘Hej, co tam?”,

– „Pisze do mnie tylko określony typ dziewczyny”,

pośrednio wynikają z tego, jak się zaprezentowaliśmy na swoim profilu. Czasami zmiana zdjęcia, na takie, które bardziej opisuje to, jacy jesteśmy albo zawarcie w opisie jakiegoś zabawnego i przewrotnego pytania zachęci inne osoby, żeby napisać do nas wiadomość.

Profil randkowy szyty na miarę?

Chcę Ci pomóc uatrakcyjnić Twój profil randkowy, dlatego na blogu znajduje się kilka tekstów o tym, jak to zrobić. Możesz też skorzystać z usługi optymalizacji Twojego profilu randkowego. Na czym to polega?

  1. Analizuję Twój dotychczasowy profil randkowy oraz wyniki krótkiej ankiety, na Twój temat (ankietę wysyłam na maila).

  2. Umawiamy się na godzinną konsultację, podczas której wyjaśniam swojego uwagi, rozmawiamy na temat możliwych rozwiązań.

  3. Jeśli potrzebujesz, możemy ponownie umówić się na spotkanie online i omówić, jaki ostateczny kształt przyjął Twój profil randkowy.

Czasami okazuje się, że poza zmianą w opisie czy wyborem zdjęcia potrzeba popracować nad innymi aspektami funkcjonowania na portalach i aplikacjach randkowych, np. kwestią nawiązywania rozmowy albo umawiania się na randki. Wówczas zapraszam Cię na indywidualne konsultację.

Jakich korzyści możesz oczekiwać po takiej optymalizacji profilu randkowego?

Twój profil będzie atrakcyjny dla innych, ale zgodny z tym, kim jesteś

Im lepiej dasz się poznać, tym większe szanse na poznanie osób, w Twoim typie

Więcej wiadomości nawiązujących do tego, co zostało zawarte na profilu

Więcej odpowiedzi na Twoje wiadomości inicjujące rozmowę.

Wyślij zdjęcie lub screen swojego profilu randkowego wraz ze zdjęciami i sprawdź jak możesz zoptymalizować swój profil randkowy. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy poniżej albo przez wiadomość prywatną na fanpage’u Naukowo Uczuciowo. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie emaila wraz z ofertą i kwestionariusz ankiety.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu z autorką bloga Naukowo Uczuciowo