3 do 7 sekund – tyle średnio przeznaczają użytkownicy na podjęcie decyzji czy przeglądany przez nich profil oceniają jako interesujący lub nie.

Znalezienie miłości w zatłoczonym świecie portali randkowych może być trudne. Możesz sobie to ułatwić, optymalizując swój profil randkowy.

Optymalizację rozumiem jako przekształcenie, zmianę, ulepszenie, udoskonalenie. 

Twój profil randkowy, jeśli już istnieje, może stać się bardziej atrakcyjny i zgodny z tym, jaką jesteś osobą. Po przeanalizowaniu Twojego profilu (na który składa się najczęściej opis siebie i wybrane zdjęcia) zaproponuję Ci, co możesz zmienić lub dodać, aby inni użytkownicy byli bardziej zainteresowani kontaktem z Tobą, częściej inicjowali rozmowę, postrzegali Cię w określony sposób.

Dlaczego warto zadbać o swój profil randkowy

Posiadanie profilu, który się wyróżni, np. pod względem interesujących zdjęć i opisu, dający namiastkę poczucia, że wiemy, kto jest po drugiej stronie ekranu, staje się sposobem na to, aby zwiększyć swoje szanse, że zobaczy nas ktoś, z kim nawiążemy bliższą relację.

Większość osób chce, aby był on atrakcyjny, ale nie wkłada w przygotowanie swojego profilu wystarczająco dużo uwagi i wysiłku.

To błąd. Ponieważ algorytm, uczy się, jakie profile warto nam zaprezentować. Mając kiepski profil, jesteśmy częściej odrzucani. Wówczas jest mała szansa na to, że nasz profil zobaczą osoby, które są wysoko oceniane. Z tego samego powodu, optymalizacja profilu randkowego to jedyny sposób, aby zatrzeć złe wrażenie i otrzymać dostęp do fajnych profili.

Jeśli jesteś mężczyzną, to Twoje szanse na uzyskanie matcha wzrastają 4-krotnie, gdy uzupełniłeś opis siebie. W przypadku kobiet, uzupełniony profil nie przynosi tak dużych rezultatów – pewnie dlatego, że kobiety i tak zazwyczaj otrzymują więcej polubień.

Co jednak ważne, Twój profil to nie tylko Twoja wskazówka, ale również narzędzie selekcji. To, jak się zaprezentujesz ma związek z tym, kogo przyciągniesz.

Usługa optymalizacji – dla kogo?

Usługa optymalizacji profilu randkowego jest dla Ciebie, jeśli:

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z randkowaniem w Internecie i chcesz założyć konto na jednym z portali lub aplikacji randkowej, ale nie wiesz, jak uzupełnić swój profil randkowy.

Posiadasz już swoje konto randkowe i uzupełniony profil randkowy, ale:

  • masz niewiele par (dopasowań) albo nie jesteś z nich zadowolony_a,
  • zgromadziłeś_aś bardzo dużo par (dopasowań), ale otrzymujesz niewiele wiadomości lub odpowiedzi na próby nawiązania rozmowy,
  • pisze do Ciebie tylko określony typ użytkowników,
  • dostajesz wiadomości, które nie odnoszą się do treści Twojego profilu i Twojej osoby,
  • nawiązujesz znajomości z osobami, które nie wykazują zainteresowania nawiązaniem głębszej relacji.

Profil randkowy szyty na miarę?

Skorzystaj z usługi optymalizacji Twojego profilu randkowego. Na czym to polega?

1. Analizuję Twój dotychczasowy profil randkowy.

Jeśli posiadasz już konto randkowe i masz uzupełniony profil randkowy, to poproszę Cię o przesłanie mi treści opisu siebie i zdjęć, które dołączyłeś_aś do swojego profilu. Może to być również ich screen (zrzut ekranu).

Po otrzymaniu materiałów przyglądam się temu, co napisałeś_aś na swój temat i w jaki sposób. Ilość zdjęć, ich forma, jakość, kompozycja, chwytliwość to kolejne aspekty, którym poświęcam swoją uwagę.

Jeśli chcesz mogę także wykorzystać narzędzie online do analizy Twojego zdjęcia profilowego.

Co ważne, moje spostrzeżenia ujęte w analizie nie dotyczą Klienta, tego jaką jest osobą, ale jego profilu randkowym!

2. Umawiamy się na konsultację online.

Konsultacje trwają 60 min i odbywają się poprzez Google Meet. Link do spotkania wysyłam Ci najpóźniej dzień przed planowaną rozmową.

Nasze spotkanie podzielone jest na dwie części. Najpierw porozmawiamy na temat Twoich doświadczeń w randkowaniu, kogo szukasz, jakie są Twoje oczekiwania.

Potrzebuję Cię też lepiej poznać, aby móc dopasować wskazówki, dotyczące np. treści opisu siebie na profilu randkowym, do tego, kim jesteś. Pytam Cię o to, co lubisz robić, jaką jesteś osobą itp.

Na bazie tych informacji, w drugiej części spotkania przedstawiam Ci konkretne sugestie, co warto zamieścić na Twoim profilu randkowym.

Jeśli będziesz mieć trudność z wykorzystaniem moich wskazówek, dotyczących treści opisu siebie na profilu randkowym, mogę przesłać Ci kilka spersonalizowanych propozycji. Pamiętaj jednak, że nie piszę bio za Klienta.

3. Jeśli potrzebujesz, możemy ponownie umówić się na dodatkową, 15-minutową rozmowę.

Jeśli będziesz miał_a wątpliwości co do zaproponowanych zmian, będziesz chciał_a omówić efekty po ich wprowadzeniu albo uznasz, że potrzebujesz o coś zapytać, to możemy spotkać się na dodatkowe, 15-minutowe spotkanie, za które nie musisz dodatkowo płacić. Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość, a ja zaproponuje Ci możliwy termin rozmowy.

Analiza profilu, przygotowanie rekomendacji i konsultacja online to łączny koszt 200 zł.

Jakich korzyści możesz oczekiwać po przeprowadzonej optymalizacji profilu randkowego?

  • Im lepiej dasz wyraz tego, jaką osobą jesteś (jakie są Twoje wartości i styl życia, poczucie humoru), tym większe szanse na poznanie osób, w Twoim typie
  • Więcej wiadomości nawiązujących do tego, co zostało zawarte na profilu
  • Więcej odpowiedzi na Twoje wiadomości inicjujące rozmowę

Optymalizacja profilu randkowego – najczęściej pojawiające się pytania

Rezultatem analizy Twojego profilu randkowego jest przygotowanie rekomendacji. Opracowuję listę wskazówek co można zmienić, aby Twój profil faktycznie odzwierciedlał Ciebie, był atrakcyjny, ale zawierał też punkt zaczepienia do rozmowy, dla osób, które będą chciały nawiązać z Tobą kontakt. Przedstawiam Ci je podczas konsultacji online.

Jeśli udostępnisz mi swój profil (opis plus zdjęcia) to czas przygotowania rekomendacji trwa od 2-4 dni. Termin konsultacji online uzależniony jest od liczby osób, chcących skorzystać z usługi.

Możesz to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze wkleić opis z profilu randkowego we wiadomości i załączyć do niej zdjęcia. Po drugie może to być zrzut ekranu (można go wykonać na komputerze poprzez naciśnięcie klawisza prt sc na klawiaturze albo na telefonie – tutaj jednak każdy telefon ma inny przycisk funkcyjny).

Kwota 200 PLN wynika z czasu, jaki przeznaczam na analizę profilu randkowego, przygotowanie rekomendacji i odbycie konsultacji online. Proponowana kwota jest porównywalna z miesięczną subskrypcją pakietu Tinder Platinum albo Tinder Gold.

Możesz zachować anonimowość w takim stopniu, w jakim potrzebujesz. Zależy mi, żeby Cię poznać jako osobę, Twoją sytuację życiową, żebym mogła dopasować pod to swoje wskazówki. Nie muszę znać Twoich danych osobowych, miejsca zamieszkania itp. Najpewniej pojawią się one jednak w Twoich danych jako nadawcy przelewu.

Inwestycja z Twój profil randkowy, to szansa na przyciągnięcie odpowiednich osób i znalezienie miłości. Przeczytaj wiadomość od jednej z Obserwatorek, która brała udział w wyzwaniu, jakie organizowałam na Instagramie

Postanowiłam skorzystać z Pani wyzwania i urozmaicić mój profil opisowy. I zamiast nudnego wpisu kogo szukam napisałam, że szukam kogoś kto będzie marudził, że wyjadam mu frytki, a poza tym ten kto pierwszy wstaje ten idzie po bułki. I muszę przyznać, że chwyciło 😃 nagle odezwało się kilka fajnych osób plus nawet jedna bardzo nieśmiała, z którą umówilam się na spotkanie i było bardzo miło. Teraz obserwuje co dalej się będzie działo 🙂 gdyby nie ten opis to pewnie nie odezwałaby się do mnie, gdyż jest nieśmiałą osobą i sam przyznał, że nie wie jak rozpoczynać rozmowę. A dzięki temu stwierdził, że to ja pewnie będę wstawać po te bułki bo on lubi długo spać 😋 i od tego zaczęła się nasza rozmowa. Takze bardzo dziękuję za pomocne rady 🙂

Czasami okazuje się, że poza zmianą w opisie czy wyborem zdjęcia potrzeba popracować nad innymi aspektami funkcjonowania na portalu lub aplikacji randkowej. Problematyczne może być np. nawiązywanie rozmowy, umawianie się na randki albo rozpoznawanie intencji drugiej osoby i umiejętność zauważania sygnałów ostrzegawczych. Wówczas zapraszam Cię na indywidualne konsultację.

Możesz już teraz wysłać mi zdjęcie lub screen swojego profilu randkowego wraz ze zdjęciami poprzez formularz kontaktowy poniżej. Jeśli wolisz, jestem też dostępna na fanpage’u Naukowo Uczuciowo lub na Instagramie. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie emaila wraz z propozycją terminu konsultacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu z autorką bloga Naukowo Uczuciowo