Najważniejsze informacje – kilka pojęć, wyjaśnień i zapewnień

Optymalizację rozumiem jako przekształcenie, zmianę, ulepszenie, udoskonalenie. Twój profil randkowy, jeśli już istnieje, może stać się bardziej atrakcyjny i zgodny z tym, jaką jesteś osobą. Po przeanalizowaniu Twojego profilu (na który składa się opis i wybrane zdjęcia) zaproponuję Ci, co możesz zmienić lub dodać, aby inni użytkownicy byli bardziej zainteresowani kontaktem z Tobą, częściej inicjowali rozmowę, postrzegali Cię w określony sposób.

Określenia „randki online” używam jako synonim poszukiwania partnera w Internecie, szczególnie na portalach i aplikacjach randkowych. Zanim poznasz się z kimś w tzw. realu, przez jakiś czas utrzymujesz relację w Internecie i tym okresem rozwoju znajomości właśnie się zajmuję – od momentu podjęcia decyzji o założeniu konta w serwisie randkowym, po stworzenie profilu, przeglądanie kandydatów, inicjowanie i prowadzenie rozmów, aż po umówienie się na randkę.

W głównej mierze rozmawiamy o tym, jakie są Twoje aktualne doświadczenia w randkowaniu i w zależności od tego, jaki masz problem to np. pracujemy nad Twoim profilem randkowym, analizujemy na jakie konta zwracasz uwagę i jakie są Twoje oczekiwania co do przyszłego partnera, przyglądamy się temu, jak inicjujesz i kontynuujesz rozmowę z osoba poznaną na portalu itp. Jeśli tego potrzebujesz, to w ramach konsultacji możemy wspólnie przeglądać profile użytkowników, mogę Cię wesprzeć przy okazji prowadzenia rozmowy z inną osobą. Pamiętaj jednak, że nie wybiorę za Ciebie kandydatów i nie poprowadzę za Ciebie rozmowy.

W największym stopniu polegam na tym, co sam_a mi powiesz. Czasami wystarczy zobaczyć problem z innej perspektywy i przyjrzeć się dostępnym rozwiązaniom. Innym razem odwołuje się do wyników badań naukowych albo doświadczenia innych osób. Korzystam też z narzędzi analizujących zdjęcia pod różnymi względami np. w jakim stopniu wydajesz się sympatyczny_a.

Nasza relacja opiera się na 3 zasadach: poufności, szczerości i akceptacji. Informacje, które mi powierzysz zostają tylko między nami. Możesz czuć się bezpiecznie także w tym sensie, że nie oceniam Twoich wyborów czy decyzji. Nasze spotkanie opiera się na rozmowie, czasami coś doradzam, ale to do Ciebie należy decyzja co będziesz chciał_a wykorzystać. 

Z pewnością możesz randkować online bez mojej pomocy albo już to robisz. Jeśli jednak trafiłeś na mój fanpage, konto na Instagramie albo stronę internetową i zainteresowała Cię proponowana przeze mnie usługa, to znaczy, że doświadczasz jakiś trudności związanych z aktualnym albo ewentualnym korzystaniem z portali lub aplikacji randkowych w przyszłości. Wobec tego chcę Cię przekonać, że warto czasami dać sobie pomóc, zwłaszcza gdy chodzi o możliwość znalezienia miłości i bycia szczęśliwym.

Jeśli sam_a nie poinformujesz innych osób o tym, że skorzystałeś_aś z usługi, to nikt się o tym nie dowie. Gwarantuję, że uszanuję Twoją prywatność.

To zależy z jakim tematem się do mnie zgłosisz. Możesz zachować anonimowość w takim stopniu, w jakim potrzebujesz. Zależy mi, żeby Cię poznać jako osobę, Twoją sytuację życiową, żebym mogła dopasować pod to swoje wskazówki.

Jeśli masz trudność z określeniem swoich oczekiwań co do potencjalnego partnera, tworzysz albo chcesz uatrakcyjnić swój profil randkowy, nie wiesz na co zwrócić uwagę przeglądając profil użytkowników albo trafiasz ciągle na określony ich typ, nie wiesz jak ocenić czy nawiązana na portalu randkowym relacja ma sens, trafiasz na osoby, które nagle znikają albo masz trudność z tym, kiedy umówić się na randkę, to zapraszam Cię do kontaktu. To przykładowe problemy, z jakimi borykają się Klienci. Każdy z nich dotyczy aktualnego albo przyszłego funkcjonowania na portalu lub aplikacji randkowym.

Jestem doktorem nauk społecznych, współautorką książki na temat poszukiwania partnera życiowego na portalach randkowych, autorką kilku artykułów naukowych, a od 3 lat prowadzę bloga na ten temat. Znam temat randkowania online od strony teoretycznej  i praktycznej – sama poznałam swojego męża na Tinderze i doradzam też innym w tym zakresie.

Chętnie porozmawiam z Tobą o powodach Twojego niezadowolenia, jeśli wynika ono z mojej winy (np. zaniedbywanie ustaleń dot. terminu przygotowania rekomendacji lub czasu konsultacji itp.). Reklamacja nie dotyczy jednak braku oczekiwanych rezultatów w zwiększeniu liczby dopasowań, nawiązanych znajomości czy znalezienia partnera.

Z technicznych spraw, proszę jedynie o udostępnienie mi opisu i zdjęć zamieszczonych na profilu randkowym. Czasami analizujemy wspólnie fragmenty rozmów, które prowadzisz z innymi użytkownikami. Oczekuję od Ciebie szczerości i otwartości, bez tego trudno będzie mi Ciebie poznać i udzielić wsparcia.

Oczywiście. Istnieje możliwość zakupu konsultacji lub usługi optymalizacji profilu randkowego na prezent. Przygotowuję bon prezentowy dla obdarowanej osoby do wykorzystania przez 3 miesiące od daty zakupu.

Konsultacje online – co jeszcze warto wiedzieć

Niekoniecznie. Poza udostępnieniem mi swojego profilu proszę, abyś pomyślał_a o tym, czego ode mnie oczekujesz, w czym mogę Ci pomóc.

Zazwyczaj konsultacja trwa 60 minut chyba że potrzebujemy dokończyć jakiś temat, wtedy mamy dodatkowe 15 minut.

Zdecydowanie nie. Nie jestem psychoterapeutą i nie mogę prowadzić terapii. Jeśli w trakcie konsultacji poruszysz ważne dla Ciebie tematy, problemy, doświadczenia być może nie będę mogła Ci pomóc w ich zakresie. Wówczas poproszę Cię o to, abyśmy wrócili do tego, jak mogę Cię wesprzeć w zakresie randkowania online. Jeśli będziesz potrzebował_a kontaktu do specjalisty, to skieruję Cię na stronę rejestru psychoterapeutów.

Nie. Jeśli wykupujesz tę usługę, to przygotuję rekomendację tylko do jednego profilu randkowego.

Optymalizacja profilu randkowego – co jeszcze warto wiedzieć

Rezultatem analizy Twojego profilu randkowego jest przygotowanie rekomendacji. Opracowuję listę wskazówek co można zmienić, aby Twój profil faktycznie odzwierciedlał Ciebie (dlatego ważne jest uzupełnienie ankiety, dzięki której mogę Cię trochę), był atrakcyjny, ale zawierał też punkt zaczepienia do rozmowy, dla osób, które będą chciały nawiązać z Tobą kontakt. 

Jeśli udostępnisz mi swój profil (opis plus zdjęcia) i dołączysz uzupełnioną ankietę to czas przygotowania rekomendacji trwa od 2-4 dni. Sprawa komplikuje się kiedy brakuje któregoś z elementów, ponieważ czekam na jego dostarczenie.

Ankieta składa się z pytań, które pozwolą mi Ciebie lepiej poznać, abym trafniej mogła pomóc Ci skonstruować opis siebie i wybrać zdjęcia do profilu randkowego. Zapytam Cię m.in. o to, jaką relację chcesz nawiązać na portalu randkowym, jak spędziłeś_aś ostatni weekend, jak jednym zdaniem opisaliby Cię Twoi znajomi. Proszę, pamiętaj, że nie ma dobrych i złych odpowiedzi na pytania z ankiety, najlepiej odpowiedzieć tak, jak czujesz.

Możesz to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze wkleić opis z profilu randkowego we wiadomości i załączyć do niej zdjęcia. Po drugie może to być zrzut ekranu (można go wykonać na komputerze poprzez naciśnięcie klawisza prt sc na klawiaturze albo na telefonie – tutaj jednak każdy telefon ma inny przycisk funkcyjny).

Jeśli nie znalałeś_aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie albo któraś z odpowiedzi jest dla Ciebie niejasna, to napisz do mnie wiadomość. Zapraszam Cię do skorzystania z formularza kontaktowego, wyślij mi e-maila albo wiadomość na fanpage’u Naukowo Uczuciowo. Ta rozmowa może być początkiem fajnej współpracy 😉 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu z autorką bloga Naukowo Uczuciowo