Jedna dłoń na klawiaturze komputera, druga - trzyma myszkę w kształcie serca

Randkowanie online i korzystanie z portalu lub aplikacji randkowej często nie jest ani przyjemne, ani skuteczne. Pewnie Twój początkowy entuzjazm zniknął gdzieś pod wpływem rosnącej liczny nieudanych randek. Z kolei, kiedy zdarzały Ci się fajne spotkania, to znajomość kończyła się na jednej randce. Czasami było Ci nawet smutno, ale innym razem to była rzeczywista ulga! Może myślisz sobie, że niby na portalu i aplikacji jest tylu użytkowników, a jakoś ciężko znaleźć odpowiednią dla Ciebie osobę. Jednocześnie, pewnie jak każdy, znasz parę, która poznała się w sieci. Co możesz zrobić, żeby przybliżyć się do realizacji swojego celu i znaleźć odpowiedniego partnera?

Umów się na bezpłatną 30 minutową konsultacje!

Chcę Cię wesprzeć emocjonalnie, ale przede wszystkim merytorycznie w znalezieniu partnera na portalu lub aplikacji randkowej.

Specjalizuję się w randkach online jako badacz, ale też praktyk. Z powodzeniem wyszukuję anglojęzyczne teksty naukowe i wyciągam z nich wskazówki, jakie działania w świecie randek online mogą okazać się skuteczne. Swoimi wnioskami dzielę się na blogu i każdy może z nich skorzystać. Badałam również doświadczenia osób, które korzystały z portali i aplikacji randkowych. Co ważne, sama również poznałam swojego męża w sieci. I to właśnie połączenie nauki i praktyki pozwala zrozumieć zachowania ludzi, a nie tylko je kształtować.

Więcej na mój temat można przeczytać tutaj.

Doradztwo online 

Oferuję konsultacje online w zakresie relacji damsko-męskich funkcjonujących w świecie online. Ten rodzaj doradztwa obejmuje:

  • rozpoznawanie przez Klienta własnych oczekiwań co do potencjalnego partnera,
  • wsparcie przy tworzeniu profilu (wybór zdjęcia i przygotowanie opisu)
  • sprawdzenie i przygotowanie rekomendacji do już istniejącego profilu,
  • wsparcie w funkcjonowaniu na portalu w zakresie przeglądania i selekcji użytkowników,
  • pomoc przy inicjowaniu i prowadzeniu rozmów,
  • ocena i pomoc w rozwoju znajomości,
  • wsparcie w procesie umawiania się na randkę
  • wsparcie w radzeniu sobie z trudnymi emocjami związanymi z odrzuceniem lub zakończeniem relacji


Zapraszam do umówienia się na konsultacje poprzez uzupełnienie formularza kontaktowego. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie emaila wraz z ofertą i propozycją dostępnych terminów.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu z autorką bloga Naukowo Uczuciowo